Triumf w I Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego MOW i MOS w Tenisie Stołowym

W dniu 14 lutego 2016 r. odbyły się I Mistrzostwa Województwa  Świętokrzyskiego MOW i MOS w Tenisie Stołowym zorganizowane przez nasz Ośrodek. W imprezie wzięły udział następujące placówki: MOW Rembów, MOW Podzamcze, MOS Ostrowiec Świętokrzyski, MOS Skarżysko – Kamienna oraz gospodarze MOW Kielce.

Uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor MOW Kielce p. Szymon Baumel. Następnie wychowankowie Ośrodka zaprezentowali specjalnie przygotowany program artystyczny.

Rywalizacja między młodymi tenisistami toczyła się każdy z każdym i była prowadzona w duchu fair – play. Poziom pojedynków był wysoki. Na wszystkich uczestników Mistrzostw czekały puchary i nagrody rzeczowe, a dla pierwszych trzech również pamiątkowe medale.

Drużynowymi Mistrzami Woj. Świętokrzyskiego w Tenisie Stołowym zostali wychowankowie MOW Kielce.

Mistrzowie wystąpili w składzie: Adrian Czubek, Adam Spurek i Marcin Czarniecki, a opiekunami byli: p. Robert Duda, p. Jacek Binkowski i p. Bartek Pająk.

Drugie miejsce zajęli wychowankowie MOW Podzamcze Chęcińskie, a brązowy medal przypadł również naszym wychowankom, czyli drużynie MOW Kielce II, którzy wystąpili w składzie: Krzysiek Gucwa, Emil Kołodziejski i Krystian Rembisz (pod opieką p. Pawła Polaka).

A oto ostateczna klasyfikacja:

I MOW Kielce

II MOW Podzamcze Chęcińskie

III MOW Kielce II

IV MOW Rembów

V MOS Skarżysko – Kamienna

VI MOS Ostrowiec Św.

Mistrzostwa okazały się dużym sukcesem organizacyjnym, co podkreślali zaproszeni goście. Należy dodać, że to kolejny znaczący sukces naszych wychowanków na arenach sportowych. Miejmy nadzieję, że tytuł Drużynowych Mistrzów Województwa w tenisie stołowym zmotywuje młodych zawodników do jeszcze bardziej wytężonej pracy na treningach, a także pozwoli jeszcze mocniej we własne umiejętności.

Do zobaczenia za rok 🙂