Nagrody, nagrody, nagrody…

20 maja 2014 r. w Auli Ceart Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbyło się Forum Zdrowia i Bezpieczeństwa Młodych będące zarówno spotkaniem edukacyjnym jak i rozstrzygnięciem konkursu multimedialnego.

Podczas uroczystego wręczania nagród uczniowie mogli wysłuchać wystąpienia laureatów oraz zaproszonych gości na temat współczesnych zagrożeń młodego człowieka.

 Jury konkursowe, składające się z przedstawicieli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach, Świętokrzyskiego Centrum Onkologii oraz Komendy Straży Miejskiej w Kielcach, miało spore trudności w wybraniu najlepszych prac spośród 38 projektów zgłoszonych do konkursu. Przygotowane przez uczniów prezentacje wykonane były na wysokim poziomie pod względem merytorycznym, jak i zawartych w nich elementów graficznych i animacji.

 Tym bardziej miło zakomunikować, że laureatami konkursu zostało czterech uczniów klasy Gimnazjum Nr 27. Przyznano aż trzy trzecie miejsca i wszystkie powędrowały do: Dominika Bojarzyńskiego (kl. III), Daniela Szczepańskiego (kl. III) oraz Kamila Adamusa (kl. II). Dodatkowo Patryk Kaczmarzyński  (kl. III) otrzymał wyróżnienie specjalne. Wszystkie nagrodzone prace powstały pod opieką p. Katarzyny Pióro i p. Edyty Wesołowskiej.

Gratulujemy!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=JCeLD4ob_b0&list=UUgz4UB5d26jyexcpDN8p47g

www.strazmiejska.kielce.pl/index.php/patrol-szkolny/konkursy-festyny/151-forum-zdrowia-i-bezpieczenstwa-mlodych-zakoncz