MISTRZ, MISTRZ MOW KIELCE MISTRZ…

W dniach 27.04-29.04.2012 r. odbyły się we Włocławku XXVII Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych w tenisie stołowym. Tradycyjnie w tej imprezie udział wzięli wychowankowie MOW Kielce ( już po raz piąty). Drużyna w składzie Bartłomiej Skowron, Piotr Wabik i Damian Śpiewak pod opieka Roberta Dudy i Roberta Piotrowicza osiągnęła wielki sukces zostając Drużynowym Mistrzem Polski. Sukces ten przeszedł do historii i na długo zostanie w pamięci…

Ponadto w rozgrywkach indywidualnych mistrzostw Bartłomiej Skowron zajął III miejsce, zaś koledzy z zespołu Piotr Wabik i Damian Śpiewak kolejno miejsca V i VI.

Zdobycie tytułu Mistrza Polski jest ukoronowaniem całorocznej ciężkiej pracy własnej wychowanków. Radość wszystkich w hali we Włocławku była ogromna  a na parkiecie odtańczono taniec zwycięstwa. Rozległy się śpiewy: „ Mistrz, Mistrz MOW Kielce Mistrz…”.

Dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Polski nasz ośrodek ma zagwarantowany udział  w przyszłorocznych mistrzostwach bez udziału w rozgrywkach eliminacyjnych.