KONKURS STRAŻY MIEJSKIEJ NA SPOT REKLAMOWY

W grudniu 2014 r. Straż Miejska w Kielcach ogłosiła konkurs na „Scenariusz Spotu Reklamowego promującego sprzątanie zanieczyszczeń po psach”.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 27 kwietnia 2015 r. w Sali Ślubów UM Kielce przy udziale dostojnych gości reprezentujących współorganizatorów konkursu.

W Konkursie, który został zorganizowany przez Komendę Straży Miejskiej w Kielcach we współpracy z Wydziałem Środowiska Urzędu Miasta w Kielcach wzięli udział uczniowie z placówek oświatowych mieszczących się w Kielcach. Na konkurs wpłynęło 12 spotów reklamowych promujących sprzątanie po psach. Wykreowane przez uczniów spoty były bardzo różnorodne, a werdykt do podjęcia przez jury bardzo trudny.

Tym bardziej miło zakomunikować, że wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele Gimnazjum Nr 27. Bartłomiej Małgorzaciak, Kamil Szczałuba, Artur Zawalniuk i Brajan Kupis wywalczyli I miejsce, a Kamil Burman, Daniel Szwapczyński i Adrian Czubek otrzymali wyróżnienie.

Placówkę reprezentowali również Damian Ciołek i Dominik Czerw, którzy zostali obdarowani upominkami i dyplomami za udział w konkursie (opiekunowie – p. Edyta Wesołowska i p. Katarzyna Pióro z ogromną pomocą p. Michała Piecaby, p. Krystiana Wojtkowiaka i p. Jolanty Młodawskiej z suczką Korą).

http://www.strazmiejska.kielce.pl/index.php/patrol-szkolny/konkursy-festyny/259-final-konkursu-na-spot-reklamowy