DZIEŃ DZIECKA – DZIEŃ SPORTU

1 czerwca 2012 r., jak co roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka został przygotowany i zorganizowany Dzień Sportu. W tym roku jednak przebiegał on nieco inaczej z tego względu, że część wychowanków reprezentował nasz Ośrodek w festynie zorganizowanym przy ZSO nr 17.

Nasze drużyny zajęły 1 (B. Skowron, P. Wabik i M. Madejski) i 2 (M. Cieślik, P. Błażejewski i P. Pluciński) miejsce w siatkówce, 1 miejsce drużynowo w boccia, 1 miejsce (B. Skowron), 2 miejsce (J. Haczelski) i 3 miejsce (P. Wabik) w tenisie stołowym oraz 2 miejsce drużynowo, w składzie Madejski, Cieślik i Wabik, w unihokeju. Niestety nie udało się znaleźć na podium w darcie. Jednak zwycięstwo w większości dyscyplin zagwarantowało naszym kolegom 1 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Główny puchar przechodni został złożony na ręce Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego – Szymona Baumela.

Natomiast na terenie Ośrodka odbyły się zawody w rzucie do kosza (1 miejsce – K. Frańczak), tenisie stołowym (zwycięstwo – D. Śpiewak) oraz wyciskaniu sztangi, gdzie niepokonany okazał się M. Madejski z nowym rekordem Ośrodka – 108 powtórzeń!